Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

Olbrachtova 291, 537 01 Chrudim IV
469 669 500

Zaměstnanci

Zaměstnanci

 

Vedoucí pracovníci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Mgr. Klára Jelinkováředitelkareditel@gjr.cz; tel.: 469 669 522
Mgr. Blanka Křapkovástatutární zástupkyně ředitelekrapkova@gjr.cz; tel.: 469 669 521
Mgr. František Runštukzástupce ředitelerunstuk@gjr.cz; tel.: 469 669 523

 

Výchovné poradenství, sociální prevence, enviromentální vzdělávání, školní vzdělávací program, školní psycholog

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Mgr. Jitka Holávýchovná poradkyněhola@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Lenka Švadlenkováškolní metodik prevencelenho@seznam.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Petr Sedlákkoordinátor environmentálního vzdělávání, výchovy a osvětysedlak@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Miroslava Zachovákoordinátor tvorby školního vzdělávacího programuzachova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Vanda Štědráškolní psychologstedravanda@centrum.cz; tel.: 469 669 524

 

JménoTřídaKontakt
Mgr. Jitka Jelínkováprima Ejelinkji@gjr.cz; tel.: 469 669 526
Mgr. Petr Špínasekunda Espina@gjr.cz; tel.: 469 669 538
Mgr. Veronika Korečkovátercie Ekoreckov@gjr.cz; tel.: 469 669 563
Mgr. Eva Hrubákvarta Ehruba@gjr.cz; tel.: 469 669 525
   
   
Mgr. Miroslava Zachovákvinta Ezachova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Ilona Štorkovásexta Eilona.storkova@centrum.cz; tel.: 469 669 532
Mgr. Bc.  Zuzana Leksováseptima Eleksova@gjr.cz; tel.: 469 669 532
Mgr. Lenka Langováoktáva Elangova@gjr.cz; tel.: 469 669 531
   
   
PaedDr. Zdeňka Kynclová1.Akynclova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Věra Sedláková1.Bsedlak.vera@seznam.cz; tel.: 469 669 532
Mgr. Lenka Švadlenková2. Alenho@seznam.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Michal Hanč2. Bmyskhin@seznam.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Markéta Polášková3. Apolaskov@gjr.cz; tel.: 469 669 543
RNDr. Vlasta Chytrá3 Bchytra@gjr.cz; tel.: 469 669 527
Mgr. Lucie Petržálková4. Apetrzalk@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Jitka Medunová4. Bmedunova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
   
   
   
Mgr. Dagmar Čermáková cermakova@gjr.cz; tel.: 469 669 545
Mgr. Jitka Holá hola@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Martin Hroch hroch@gjr.cz; tel.: 469 669 535
Mgr. Klára Jelinková reditel@gjr.cz; tel.: 469 669 522
Mgr. Anna Köhlerová kohleroa@gjr.cz; tel.: 469 669 545
Mgr. Ludmila Kopecká kopecka@gjr.cz; tel.: 469 669 541
Mgr. Mirka Kořínková Heřmánková hermanko@gjr.cz; tel.: 469 669 536
Mgr. Zdeněk Krušina krusina@gjr.cz; tel.: 469 669 547
Mgr. Blanka Křapková krapkova@gjr.cz; tel.: 469 669 521
Mgr. Monika Křečanová krecanov@gjr.cz; tel.: 469 669 547
RNDr. Zuzana Michálková michalko@gjr.cz; tel.: 469 669 532
RNDr. Alžběta Mohlová mohlova@gjr.cz; tel.: 469 669 546
Mgr. Hana Nejepínská nejepins@gjr.cz; tel.: 469 669 526
Mgr. Olga Pražanová prazanov@gjr.cz; tel.: 469 669 530
Mgr. Daniel Rop rop@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. František Runštuk runstuk@gjr.cz; tel.: 469 669 523
Mgr. Veronika Roušarová rousarova@gjr.cz; tel.: 469 669 527
Mgr. Marta Řeháčková rehackov@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Petr Sedlák sedlak@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Monika Slezáková slezakov@gjr.cz; tel.: 469 669 544
PhDr. Jana Štefanová stefanov@gjr.cz; tel.: 469 669 533
Mgr. Jiřina Švihlíková svihliko@gjr.cz; tel.: 469 669 534

 

Hospodářští pracovníci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Zuzana Tejneckározpočtářkatejnecka@gjr.cz; tel.: 469 669 511
Věra Chlíbkovámzdová účetníchlibkov@gjr.cz; tel.: 469 669 513
Naděžda Ryšaváúčetnírysava@gjr.cz; tel.: 469 669 512

 

Provozní zaměstnanci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Václav Louvarškolník - údržbářtel.: 469 669 516
Eva Dostálováuklízečka 
Jana Kloferováuklízečka 
Anna Lakatošováuklízečka 
Květoslava Ščukováuklízečka 

 

Školní jídelna

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Veronika Buriánovávedoucí školní jídelnyv.burian@gjr.cz; tel.: 469 669 515
Kazimiera Holávedoucí kuchařka 
Jana Kohoutovákuchařka 
Veronika Kopeckákuchařka 
Monika Pěgřimovákuchařka 
Hana Valentovákuchařka 
Magdalena Zemkovákuchařka