Od 12. do 15. května probíhalo v kempu Andělská laguna na Slapech celostátní kolo Geologické olympiády. Gymnázium Josefa Ressela Chrudim reprezentovali čtyři naši žáci. V kategorii A soutěžili Václav Polák a Tomáš Čechlovský z kvarty, v kategorii B Anežka Kindlová a Magdaléna Jirková z kvinty.
Děvčata patřila mezi úspěšné řešitelky soutěže a jako ocenění jim byly do budoucna odpuštěny přijímací zkoušky na PřF MUNI, která soutěž pořádala.