Naše děvčata ovládla Středoškolský atletický pohár! Dne 30. září se naše atletická reprezentace dívek zúčastnila krajského kola Středoškolského atletického poháru – a doslova zazářila! V konkurenci několika středních škol předvedla skvělé výkony, týmového ducha a neuvěřitelnou bojovnost. Výsledkem je 1. místo, které si děvčata vybojovala s přehledem a zaslouženě!
Více