Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Interní pravidla k provozu
29
Interní pravidla k provozu
30
Interní pravidla k provozu
1
Interní pravidla k provozu
2
Interní pravidla k provozu
3
Interní pravidla k provozu
4
Interní pravidla k provozu
5
Interní pravidla k provozu
6
Interní pravidla k provozu
7
Interní pravidla k provozu
8
Interní pravidla k provozu
9
Interní pravidla k provozu
10
Interní pravidla k provozu
11
Interní pravidla k provozu
12
Interní pravidla k provozu
13
Interní pravidla k provozu
14
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
15
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
16
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
17
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
18
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
19
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
20
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
21
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
22
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
23
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
24
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
25
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
26
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
27
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
28
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
29
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
30
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
31
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
1
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 25. 2. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 25. 2. 2020 do 9. 3. 2020


Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd