Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31
Provozní doba kanceláře školy v době letních prázdnin
1
Interní pravidla k provozu
2
Burza učebnic 2020/2021
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
3
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
4
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
5
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
6
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
7
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
Přípravné kurzy na přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021
8
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
9
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
10
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Informace k adaptačnímu kurzu 5.E
Interní pravidla k provozu
Vnitřní směrnice distanční výuky
11
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Informace k adaptačnímu kurzu 5.E
Interní pravidla k provozu
12
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
13
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
14
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
15
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
16
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
17
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
18
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
Nošení roušek ve všech prostorách školy
19
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
20
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
21
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
22
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
23
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
24
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
25
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
26
Interní pravidla k provozu
27
Interní pravidla k provozu
28
Interní pravidla k provozu
29
Interní pravidla k provozu
30
Interní pravidla k provozu
1
Interní pravidla k provozu
2
Interní pravidla k provozu
3
Interní pravidla k provozu
4
Interní pravidla k provozu

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 26. 2. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 26. 2. 2020 do 10. 3. 2020


Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Krajské kolo Soutěže v ruském jazyce

10. 3. 2020 proběhlo v Hlinsku krajské kolo Soutěže v ruském jazyce. V kategorii SŠ I obsadil 3. místo Vítek Novák ze sexty. V kategorii SŠ II zvítězil žák 4. A David Víšek, který postupuje do celostátního kola. Gratulujeme!