Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Volný den vyhlášený ředitelkou gymnázia
28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 14. 3. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 14. 3. 2020 do 27. 3. 2020


Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Středa

BASKETBAL pro IV.kategorii ZŠ

BASKETBAL – termín konání 18.března 2020, ve sportovní hale v Chrudimi, pro IV.kategorii ZŠ (kvarta, tercie, sekunda, prima – ročníky 2003 až 2006) chlapci i děvčata. Kdo má zájem reprezentovat školu v basketbale, ať se přijde přihlásit do kabinetu TV do 13.3.2020.

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd