Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Interní pravidla k provozu
29
Interní pravidla k provozu
30
Interní pravidla k provozu
1
Interní pravidla k provozu
2
Interní pravidla k provozu
3
Interní pravidla k provozu
4
Interní pravidla k provozu
5
Interní pravidla k provozu
6
Interní pravidla k provozu
7
Interní pravidla k provozu
8
Interní pravidla k provozu
9
Interní pravidla k provozu
10
Interní pravidla k provozu
11
Interní pravidla k provozu
12
Interní pravidla k provozu
13
Interní pravidla k provozu
14
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
15
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
16
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
17
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
18
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
19
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
20
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
21
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
22
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
23
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
24
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
25
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
26
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
27
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
28
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
29
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
30
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
31
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
1
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 18. 3. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 18. 3. 2020 do 31. 3. 2020


Středa

BASKETBAL pro IV.kategorii ZŠ

BASKETBAL – termín konání 18.března 2020, ve sportovní hale v Chrudimi, pro IV.kategorii ZŠ (kvarta, tercie, sekunda, prima – ročníky 2003 až 2006) chlapci i děvčata. Kdo má zájem reprezentovat školu v basketbale, ať se přijde přihlásit do kabinetu TV do 13.3.2020.

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd