Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
2
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
3
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
4
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
5
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
6
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
7
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
8
Časový rozvrh konání testů jednotné přijímací zkoušky
Informace pro účastníky přijímacího řízení
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
9
Časový rozvrh konání testů jednotné přijímací zkoušky
Informace pro účastníky přijímacího řízení
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
10
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
11
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
12
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
13
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
14
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
15
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
16
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
17
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
18
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
19
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
20
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
21
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
22
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
23
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
24
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
25
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
26
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
27
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
28
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
29
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
30
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
1 2 3 4 5

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Úspěchy > Geologická olympiáda 2018

Geologická olympiáda 2018



Datum konání:
19.4.2018

Geologická olympiáda 2018 - krajské kolo - 19. 4. - Pardubice


kategorie A: 1. Vojtěch Blažek (4.E), 2. Štěpán Varhaník (2.E), 3. Pavla Hlavatá, 5. Anežka Pejchová, 6. Zuzana Zemanová, 8. Anna Pánková, 10. Kateřina Švadlenková (všichni 4.E)
kategorie B: 1. Jakub Lukáš (6.E), 3. Lucie Broklová (5.E), 4. Aleš Tománek, 5. František Keller, 6. Martina Šedová, 7. David Novák (všichni 6.E), 8. Anna Stará (5.E), 9. Jan Licek (6.E)

Celostátní kolo - 2. 6. - Brno

kategorie A: 2. Štěpán Varhaník (2.E), 3. Vojtěch Blažek (4.E)

Gratulujeme.