Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Informace pro uchazeče
29
Matematická olympiáda kategorie Z9
Pythagoriáda
30 31
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
1
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
2
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
3
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
4
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
5
Informace pro uchazeče k přijímacím zkouškám nanečisto
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
6
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
7
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
8
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
9
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
10
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
11
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
12
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
13
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
14
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
15
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
16
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
17
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
18
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
19
Informace pro uchazeče přihlášené na přípravné kurzy
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
20
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
21
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
22
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
23
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
24
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
25
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
26
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
27
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
28
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
29
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
1
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Úspěchy > Školní kolo s outěže v anglickém jazyce 2017

Školní kolo s outěže v anglickém jazyce 2017



Datum konání:
11.12.2017

Dne 11.12.2017 proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce.

 
V kategorii I.B pro primy a sekundy zvítězil Emil Meissner z 1.E, jako druhý se umístil Štěpán Varhaník z 2.E a třetí skončil Tomáš Komenda z 1.E. První dva nejlepší žáci postupují do okresního kola. V kategorii II.B pro tercie a kvarty se vítězkou stala Veronika Myšková ze 4.E, druhý byl Robert Blažek ze 4.E a třetí místo obsadila Kateřina Švadlenková také ze 4.E. Všichni tři žáci budou naše gymnázium reprezentovat v okresním kole. V kategorii III.A pro první až třetí ročníky a kvinty až septimy zvítězil Petr Linhart ze 3.A, na druhém místě skončila Kristýna Šlitrová také ze 3.A a třetí místo obsadila Barbora Matějková ze 6.E. Všichni tři studenti opět postupují do okresního kola. Všem úspěšným soutěžícím blahopřejeme a držíme palce v okresním kole!