Štítky:

Novější 1

Celostátní přehlídka Středoškolské odborné činnosti 2019

Datum konání: 10. 5. 2019

Naše žákyně 3.B Anna Drozdová se zúčastnila celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti v Opavě a obsadila krásné 5. místo v oboru 12 – Tvorba učebních pomůcek a didaktická technologie se svou prací Stirlingův motor. Děkujeme a blahopřejeme!

Více

Publikováno 24. 7. 2019 18:58

Zeměpisná olympiáda 2019

Datum konání: 2. 5. 2019

Krajské kolo: Kategorie A: Šimon Varhaník 2., Václav Jirka 5.Kategorie B: Lukáš Dvořáček 3., Jana Koblížková 4.Kategorie D: Martin Vaško 5., Matyáš Pokorný 9.

Datum konání: 14. 5. 2019

V úterý 14.května 2019 proběhlo v Praze národní kolo soutěže ve francouzském jazyce. Lucie Kváčová z kvarty, obsadila i v konkurenci škol s rozšířenou jazykovou výukou pěkné deváté místo. Lucce děkujeme za hezký výkon a přejeme jí hodně dalších úspěchů.

Více

Publikováno 24. 7. 2019 18:49

Krajské kolo ve volejbale 2019

Datum konání: 11. 4. 2019

Dne 11.4.2019 proběhlo v Holicích krajské kolo ve volejbale. Družstvo chlapců ve složení Štěpán Fůrbach, Adam Komárek, Šimon Tefr, Jindřich Pilař, Max Kadlc, Vojtěch Gregovský, Tomáš Steinmetz (všichni 4.E), Tobiáš Gerhart a Jan Kachlík (oba 3.E) obsadilo vynikající 3.místo. Blahopřejeme.

Více

Publikováno 24. 7. 2019 18:48

Memoriál Josefa Šťulíka 2019

Datum konání: 10. 4. 2019

Ve středu 10.4.2019 se 34 studentů školy zúčastnilo Memoriálu Josefa Šťulíka v Ležákách. Jednalo se o sportovní akci spojenou s připomínkou tragických událostí, ke kterým došlo za 2. světové války v Ležákách. Trasa závodu vedla po cestě, po které chodily ležácké děti do Včelákova do školy.

Více

Publikováno 24. 7. 2019 18:46

Ústřední kolo konverzační soutěže v ruském jazyce kategorie SŠ II 2019

Datum konání: 9. 4. 2019

V úterý 9. dubna proběhlo ústřední kolo konverzační soutěže v ruském jazyce kategorie SŠ II. V konkurenci zástupců 13 krajů obsadil žák 3. A David Víšek 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Datum konání: 2. 4. 2019

2. 4. 2019 se uskutečnilo krajské kolo konverzační soutěže ve francouzském jazyce.V kategorii B2 získala krásné druhé místo Anežka Tefrová ze septimy. V kategorii B1 se jako čtvrtá umístila v silné konkurenci Anna Pánková z kvinty.

Více

Publikováno 24. 7. 2019 18:39

Krajské kolo chemické olympiády kategorie D 2019

Datum konání: 29. 3. 2019

V krajském kole Chemické olympiády kategorie D obsadil Michal Smetana (4.E) třetí a Štěpán Varhaník (3.E) čtvrté místo. Gratulujeme.