Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

Olbrachtova 291, 537 01 Chrudim IV
469 669 500

Zaměstnanci

Zaměstnanci

 

Vedoucí pracovníci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Mgr. Klára Jelinkováředitelkareditel@gjr.cz; tel.: 469 669 522
Mgr. Blanka Křapkovástatutární zástupkyně ředitelekrapkova@gjr.cz; tel.: 469 669 521
Mgr. František Runštukzástupce ředitelerunstuk@gjr.cz; tel.: 469 669 523

 

Výchovné poradenství, sociální prevence, enviromentální vzdělávání, školní vzdělávací program, školní psycholog

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Mgr. Jitka Holávýchovná poradkyněhola@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Lenka Švadlenkováškolní metodik prevencesvadlenkova@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Petr Sedlákkoordinátor environmentálního vzdělávání, výchovy a osvětysedlak@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Miroslava Zachovákoordinátor tvorby a realizace školního vzdělávacího programuzachova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Vanda Štědráškolní psychologstedra@gjr.cz; tel.: 469 669 524

 

JménoTřídaKontakt
Mgr. Marta Řeháčkováprima Erehackov@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Jitka Jelínkovásekunda Ejelinkji@gjr.cz; tel.: 469 669 526
Mgr. Petr Špínatercie Espina@gjr.cz; tel.: 469 669 538
Mgr. Veronika Korečkovákvarta Ekoreckov@gjr.cz; tel.: 469 669 563
   
   
Mgr. Petr Sedlákkvinta Esedlak@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Miroslava Zachovásexta Ezachova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Ilona Štorkováseptima Estorkova@gjr.cz; tel.: 469 669 532
Mgr. Bc.  Zuzana Leksováoktáva Eleksova@gjr.cz; tel.: 469 669 532
   
   
Mgr. Daniel Rop1.Arop@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Jitka Medunová1.Bmedunova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
PaedDr. Zdeňka Kynclová2.Akynclova@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Věra Sedláková2.Bsedlakov@gjr.cz; tel.: 469 669 532
Mgr. Lenka Švadlenková3.Asvadlenkova@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Michal Hanč3.Bhanc@gjr.cz; tel.: 469 669 539
Mgr. Markéta Polášková4.Apolaskov@gjr.cz; tel.: 469 669 543
RNDr. Vlasta Chytrá4.Bchytra@gjr.cz; tel.: 469 669 527
   
   
Mgr. Ivana Axmannová  
Mgr. Dagmar Čermáková cermakova@gjr.cz; tel.: 469 669 545
Mgr. Jitka Holá hola@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Martin Hroch hroch@gjr.cz; tel.: 469 669 535
Mgr. Eva Hrubá hruba@gjr.cz; tel.: 469 669 525
Mgr. Klára Jelinková reditel@gjr.cz; tel.: 469 669 522
Mgr. Ludmila Kopecká kopecka@gjr.cz; tel.: 469 669 541
Mgr. Mirka Kořínková Heřmánková hermanko@gjr.cz; tel.: 469 669 536
Mgr. Blanka Křapková krapkova@gjr.cz; tel.: 469 669 521
Mgr. Monika Křečanová krecanov@gjr.cz; tel.: 469 669 547
Mgr. Lenka Langová langova@gjr.cz; tel.: 469 669 531
RNDr. Zuzana Michálková michalko@gjr.cz; tel.: 469 669 532
RNDr. Alžběta Mohlová mohlova@gjr.cz; tel.: 469 669 546
Mgr. Hana Nejepínská nejepins@gjr.cz; tel.: 469 669 526
John Parker parker@gjr.cz
Mgr. Lucie Petržálková petrzalk@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Olga Pražanová prazanov@gjr.cz; tel.: 469 669 530
Mgr. František Runštuk runstuk@gjr.cz; tel.: 469 669 523
Mgr. Monika Slezáková slezakov@gjr.cz; tel.: 469 669 544
Mgr. Šárka Škarková  skarkova@gjr.cz; tel.: 469 669 545
PhDr. Jana Štefanová stefanov@gjr.cz; tel.: 469 669 533
Mgr. Jiřina Švihlíková svihliko@gjr.cz; tel.: 469 669 534

 

Hospodářští pracovníci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Zuzana Tejneckározpočtářkatejnecka@gjr.cz; tel.: 469 669 511
Věra Chlíbkovápersonalistka, mzdová účetníchlibkov@gjr.cz; tel.: 469 669 513
Naděžda Ryšaváúčetnírysava@gjr.cz; tel.: 469 669 512

 

Provozní zaměstnanci

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Václav Louvarškolník - údržbářtel.: 469 669 516
Eva Dostálováuklízečka 
Marie Tůmováuklízečka 
Anna Lakatošováuklízečka 
Květoslava Ščukováuklízečka 

 

Školní jídelna

JménoFunkce (povolání)Kontakt
Mgr. Barbora Jankovičovávedoucí školní jídelnyv.burian@gjr.cz; tel.: 469 669 515
Kazimiera Holávedoucí kuchařka 
Helena Balhárkovákuchařka 
Martina Pravdovákuchařka 
Monika Pěgřimovákuchařka 
Radka Mrvíkovákuchařka 
Magdalena Jalčovákuchařka