Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
27
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
28
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
29
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
30
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
31
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
1
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
2
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
3
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
4
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
5
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
6
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
7
Interní pravidla k provozu
8
Interní pravidla k provozu
9
Interní pravidla k provozu
10
Interní pravidla k provozu
11
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
12
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
13
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
14
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
15
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
16
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
17
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
18
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
19
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
20
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
21
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
22
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
23
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
24
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
25
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
26
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
27
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
28
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
29
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
30
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
1
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
2
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
3
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
4
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
5
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020
6
Interní pravidla k provozu
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu GJR 15.10.2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 10. 2. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 10. 2. 2020 do 23. 2. 2020


Pondělí

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Sobota

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pondělí

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče přihlášené na přípravné kurzy

První hodina se koná ve středu 19. února 2020 od 15.00 hodin. Rozpis učeben, ve kterých se kurzy konají, bude zveřejněn na informační tabuli u vchodu do budovy a na učebnách. Všechny učebny i místnost pro platbu kurzovného jsou umístěny v 1. patře. Kurzovné je nutné zaplatit před začátkem první hodiny v hotovosti.

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.