Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25
Florbal - III.kategorie chlapci (prima, sekunda)
26 27 28
Florbal - IV.kategorie chlapci (tercie, kvarta)
29 30 1
2
3.E pomáhá
3 4 5 6
Volejbal - střední školy - chlapci i dívky
7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Organizace školního roku

Organizace školního roku

 

Období školního vyučování

Zahájení školního roku pondělí 2. září 2019
Konec I. pololetí čtvrtek 30. ledna 2020
Začátek II. pololetí pátek 31. ledna 2020
Konec školního roku pátek 26. června 2020

 

Prázdniny

podzimní úterý 29. a středa 30. října 2019
vánoční pondělí 23. prosince 2019 až pátek 3. ledna 2020
pololetní pátek 31. ledna 2020
jarní pondělí 10. až neděle 16. února 2020
velikonoční čtvrtek 9. dubna 2020
hlavní středa 1. července až pondělí 31. srpna 2020

 

Další dny pracovního klidu

podzim pondělí 28. října 2019
   
jaro pátek 10. dubna 2020
  pondělí 13. dubna 2020
  pátek 1. května 2020
  pátek 8. května 2020

 

Volné dny vyhlášené ředitelkou gymnázia

  pondělí 29. a úterý 30. června 2020

 

Přijímací řízení ke vzdělávání v gymnáziu

I. kolo přijímacích zkoušek  
čtyřleté studium    1. termín úterý 14. dubna 2020
  2. termín středa 15. dubna 2020
osmileté studium 1. termín čtvrtek 16. dubna 2020
  2. termín pátek 17. dubna 2020
náhradní termíny pro oba obory 1. termín středa 13. května 2020
  2. termín čtvrtek 14. května 2020

 

Ukončení vzdělávání v gymnáziu

opravné maturitní zkoušky (Podzim 2019)  
 - ústní - společná část a profilová část MZ středa 4. září 2019
přihláška k maturitní zkoušce (Jaro 2020) do pondělí 2. prosince 2019
písemná MZ – společná část pondělí 4. až čtvrtek 7. května 2020
ústní MZ – společná část a profilová část pondělí 18. až pátek 22. května 2020

 

Informační dny pro zájemce o vzdělávání

Den otevřených dveří pátek 22. listopadu 2019

 

Informační dny pro rodiče

I. ročník čtyřletého i osmiletého vzdělávání  čtvrtek 5. září 2019
třídní schůzky, inf. odpoledne, rada SRP GJR pondělí 11. listopadu 2019
třídní schůzky, inf. odpoledne, rada SRP GJR pondělí 20. dubna 2020
informační odpoledne pro budoucí I. ročník pondělí 22. června 2020

 

Adaptační kurz

1. A, 1. B (Horní Bradlo) pondělí 9. až středa 11. září 2019
5. E (Horní Bradlo) pondělí 23. a úterý 24. září 2019
1. E (Slatiňany) čtvrtek 26. a pátek 27. září 2019

 

Lyžařský kurz

Rokytnice v O. h. 2. E neděle 2. až pátek 7. února 2020
Čenkovice 5. E, 1. A, 1. B neděle 23. až pátek 28. února 2020

 

Sportovní kurz 6. E, 2. A, 2. B

Vltava (vodácký) neděle 7. až pátek 12. června 2020
Sázava (vodácký) neděle 7. až pátek 12. června 2020
Horní Bradlo (turisticko-herní) pondělí 8. až pátek 12. června 2020
Chrudim (příměstský) pondělí 8. až pátek 12. června 2020

 

Kurz ekologické výchovy

Horní Maršov 1. E pondělí 1. až pátek 5. června 2020

 

65. a 66. reprezentační ples gymnázia

sály chrudimského Muzea 8. E sobota 11. ledna 2020
sály chrudimského Muzea 4. A, 4. B sobota 22. února 2020

 

Nabídka zahraničních zájezdů

VLSK Aprica (Itálie) neděle 15. až pátek 20. prosince 2019

 

Školní výlety

maximálně 2 dny školního vyučování v období od pondělí 8. června do pátku 19. června 2020