Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1
Zpátky do lavic
2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13
Zahajovací třídní schůzky pro první ročníky a primu
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Kalendář akcí > Události od 15. 2. 2020

Kalendář akcí

Seznam událostí od 15. 2. 2020 do 28. 2. 2020


Sobota

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pondělí

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče přihlášené na přípravné kurzy

První hodina se koná ve středu 19. února 2020 od 15.00 hodin. Rozpis učeben, ve kterých se kurzy konají, bude zveřejněn na informační tabuli u vchodu do budovy a na učebnách. Všechny učebny i místnost pro platbu kurzovného jsou umístěny v 1. patře. Kurzovné je nutné zaplatit před začátkem první hodiny v hotovosti.

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Sobota

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Neděle

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pondělí

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Úterý

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Středa

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Čtvrtek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.

Pátek

Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020

Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020

Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd

Konverzační soutěž v německém jazyce

Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020

Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.