Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 5. 2. 2020 - 4. 3. 2020
Dne 4. 3. 2020 proběhlo krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce v kategorii II B, kde naši školu reprezentoval vítěz školního kola Štěpán Varhaník ze 4.E. V krajském kole získal Štěpán vynikající 2. místo ! Dne 27. 2. 2020 proběhlo krajské kolo soutěže pro kategorii III A. Sára Löwyová obsadila krásné 5. místo a Vojtěch Blažek 9. místo.
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd
Datum: 19. 2. 2020 - 25. 3. 2020
Rozpis přípravných kurzů (tabulka - rozvrh) Skupiny (rozdělení): žáci z pátých tříd žáci z devátých tříd