Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
2
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
3
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
4
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
5
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
6
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
7
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
8
Časový rozvrh konání testů jednotné přijímací zkoušky
Informace pro účastníky přijímacího řízení
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
9
Časový rozvrh konání testů jednotné přijímací zkoušky
Informace pro účastníky přijímacího řízení
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
10
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
11
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
12
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
13
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
14
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
15
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
16
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
17
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
18
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
19
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
20
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
21
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
22
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
23
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
24
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
25
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
26
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
27
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
28
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
29
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
30
Vrácení poplatků za neodučené lekce přípravných kurzů
1 2 3 4 5

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Předmětové komise

Předmětové komise

Český jazyk a literatura

  • předseda: Jana Štefanová
  • členové: Michal Hanč, Zdeňka Kynclová, Lenka Langová, Jitka Medunová, Markéta Polášková

Anglický jazyk

  • předseda: Lucie Petržálková
  • členové: Dagmar Čermáková, Ludmila Kopecká, Daniel Rop, Monika Slezáková, Šárka Škarková, Lenka Švadlenková, John Parker

Druhý cizí jazyk

  • předseda: Jitka Jelínková
  • členové: Ivana Axmannová, Monika Křečanová, Hana Nejepínská, Marta Řeháčková, Miroslava Zachová

Společenské vědy

  • předseda: Miroslava Zachová
  • členové: Michal Hanč, Jitka Jelínková, Lenka Langová, Jitka Medunová, Markéta Polášková, Daniel Rop, Marta Řeháčková,  Jana Štefanová, Ilona Štorková, Jiřina Švihlíková

Matematika, fyzika, IVT

  • předseda: Vlasta Chytrá
  • členové: Michal Hanč, Veronika Korečková, Blanka Křapková, Zuzana Leksová, Zuzana Michálková, Alžběta Mohlová, Olga Pražanová, František Runštuk,  Petr Špína

Přírodní vědy (biologie, chemie, zeměpis)

  • předseda: Zuzana Leksová
  • členové: Jitka Holá, Eva Hrubá, Vlasta Chytrá, Mirka Kořínková Heřmánková, Zuzana Michálková, Petr Sedlák, Věra Sedláková, Lenka Švadlenková

Estetická výchova

  • předseda: Ludmila Kopecká
  • členové: Zdeňka Kynclová, Lenka Langová, Ilona Štorková

Tělesná výchova

  • předseda: Mirka Kořínková Heřmánková
  • členové: Martin Hroch, Klára Jelinková, Veronika Korečková,  Jiřina Švihlíková