Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31
Provozní doba kanceláře školy v době letních prázdnin
1
Interní pravidla k provozu
2
Burza učebnic 2020/2021
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
3
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
4
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
5
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
6
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
7
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
Přípravné kurzy na přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021
8
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
9
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
10
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Informace k adaptačnímu kurzu 5.E
Interní pravidla k provozu
Vnitřní směrnice distanční výuky
11
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Informace k adaptačnímu kurzu 5.E
Interní pravidla k provozu
12
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
13
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
14
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
15
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
16
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
17
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
18
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
19
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
20
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
21
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
22
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
23
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
24
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
25
Informace k adaptačním kurzům pro 1.ročníky a primu
Interní pravidla k provozu
26
Interní pravidla k provozu
27
Interní pravidla k provozu
28
Interní pravidla k provozu
29
Interní pravidla k provozu
30
Interní pravidla k provozu
1
Interní pravidla k provozu
2
Interní pravidla k provozu
3
Interní pravidla k provozu
4
Interní pravidla k provozu

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Úspěchy > Geologická olympiáda 2018

Geologická olympiáda 2018



Datum konání:
19.4.2018

Geologická olympiáda 2018 - krajské kolo - 19. 4. - Pardubice


kategorie A: 1. Vojtěch Blažek (4.E), 2. Štěpán Varhaník (2.E), 3. Pavla Hlavatá, 5. Anežka Pejchová, 6. Zuzana Zemanová, 8. Anna Pánková, 10. Kateřina Švadlenková (všichni 4.E)
kategorie B: 1. Jakub Lukáš (6.E), 3. Lucie Broklová (5.E), 4. Aleš Tománek, 5. František Keller, 6. Martina Šedová, 7. David Novák (všichni 6.E), 8. Anna Stará (5.E), 9. Jan Licek (6.E)

Celostátní kolo - 2. 6. - Brno

kategorie A: 2. Štěpán Varhaník (2.E), 3. Vojtěch Blažek (4.E)

Gratulujeme.