Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Interní pravidla k provozu
29
Interní pravidla k provozu
30
Interní pravidla k provozu
1
Interní pravidla k provozu
2
Interní pravidla k provozu
3
Interní pravidla k provozu
4
Interní pravidla k provozu
5
Interní pravidla k provozu
6
Interní pravidla k provozu
7
Interní pravidla k provozu
8
Interní pravidla k provozu
9
Interní pravidla k provozu
10
Interní pravidla k provozu
11
Interní pravidla k provozu
12
Interní pravidla k provozu
13
Interní pravidla k provozu
14
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
15
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
16
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
17
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
18
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
19
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
20
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
21
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
22
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
23
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
24
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
25
Interní pravidla k provozu
Výuka od 14. 10. 2020
26
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
27
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
28
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
29
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
30
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
31
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020
1
Interní pravidla k provozu
VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY GYMNÁZIA
Výuka od 14. 10. 2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Úspěchy > Zeměpisná olympiáda 2019

Zeměpisná olympiáda 2019



Datum konání:
2.5.2019

Zeměpisná olympiáda

Krajské kolo: Kategorie A: Šimon Varhaník 2., Václav Jirka 5.
Kategorie B: Lukáš Dvořáček 3., Jana Koblížková 4.
Kategorie D: Martin Vaško 5., Matyáš Pokorný 9.

Okresní kolo: Kategorie A: Šimon Varhaník 1., Václav Jirka 3.
Kategorie B: Lukáš Dvořáček 2., Jana Koblížková 1.
Kategorie D: Martin Vaško 1., Matyáš Pokorný 2.

Školní kolo: Kategorie A (prima): Šimon Varhaník, Václav Jirka, Ondřej Havlík
Kategorie B (sekunda): Lukáš Dvořáček, Jana Koblížková, Samuel Novák
Kategorie C (tercie + kvarta): Štěpán Varhaník (3.E), Šimon Tefr (4.E), Vít Musílek (3.E)
Kategorie D (SŠ): Matyáš Pokorný (7.E), Martin Vaško (6.E), Kristýna Šlitrová (4.A)
Gratulujeme.