Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Informace pro uchazeče
29
Matematická olympiáda kategorie Z9
Pythagoriáda
30 31
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
1
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
2
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
3
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
4
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
5
Informace pro uchazeče k přijímacím zkouškám nanečisto
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
6
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
7
Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto 2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
8
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
9
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
10
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
11
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
12
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
13
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
14
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
15
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
16
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
17
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
18
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
19
Informace pro uchazeče přihlášené na přípravné kurzy
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
20
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
21
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
22
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
23
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
24
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
25
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
26
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
27
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
28
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
29
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020
1
Informace pro uchazeče - Přípravné kurzy 2019/2020
Zápis ze schůzky Studentského parlamentu 30.1.2020

Vyhledat

Drobečková navigace

Úvod > Výuka > Úspěchy > Zeměpisná olympiáda 2019

Zeměpisná olympiáda 2019



Datum konání:
2.5.2019

Zeměpisná olympiáda

Krajské kolo: Kategorie A: Šimon Varhaník 2., Václav Jirka 5.
Kategorie B: Lukáš Dvořáček 3., Jana Koblížková 4.
Kategorie D: Martin Vaško 5., Matyáš Pokorný 9.

Okresní kolo: Kategorie A: Šimon Varhaník 1., Václav Jirka 3.
Kategorie B: Lukáš Dvořáček 2., Jana Koblížková 1.
Kategorie D: Martin Vaško 1., Matyáš Pokorný 2.

Školní kolo: Kategorie A (prima): Šimon Varhaník, Václav Jirka, Ondřej Havlík
Kategorie B (sekunda): Lukáš Dvořáček, Jana Koblížková, Samuel Novák
Kategorie C (tercie + kvarta): Štěpán Varhaník (3.E), Šimon Tefr (4.E), Vít Musílek (3.E)
Kategorie D (SŠ): Matyáš Pokorný (7.E), Martin Vaško (6.E), Kristýna Šlitrová (4.A)
Gratulujeme.